לקוחות מספרים:

בחברת אומריקס החל פרוייקט ייחודי למען העובדים במטרה לקדם את הבריאות האישית של כל אחד באופן מעשיר וחווייתי.
את ההרצאה הראשונה בפרוייקט העבירה לילך ארז, פיזיותרפיסטית.
ברצוננו להודות ללילך על הרצאה/סדנה מרתקת ומעשירה בנושא “פיזיותרפיה בגובה העיניים”
ההרצאה כללה מגוון עצות וטיפים בנושא עידוד לפעילות גופנית, מניעת פציעות ספורט, ארגונומיה חכמה במשרד, הכנה לטיול ללא חבלות או פציעות, דגשים על יציבה נכונה ועוד
כל המשתתפים יצאו מהסדנה עם כלים פרקטיים לחיי היום יום.למדנו שחשוב לבצע מתיחות לאחר פעילות גופנית ומדוע, מה לעשות אם מופיע כאב בצד במהלך ריצה, מתי לחמם ומתי דווקא לקרר ומה לעשות אם נתפס הגב.גם התרגילים היו רלוונטיים ומועילים לישיבה במשרד ולחיי היום יום.תודה רבה ונשמח בהחלט ליישם את העצות כדי להיות בריאים יותר

בברכה, דן תורג’מן,  רכז EHS Omrix

חברת אלטמן משווקת תוספי תזונה ומשחות המיועדים לסובלים מבעיות מפרקים וכאבים.

כבר מעל לשש שנים אנחנו עובדים יחדיו עם לילך  ארז בהקשר זה.

פעילותה של לילך בהקשר זה מגוונת: החל באיסוף חומרים, עיבוד מחקרים מדעיים, כתיבת מאמרים וכלה ביצירת מצגות. לילך גם מעבירה מצגות והכשרות לרופאים, לרוקחים, לפיזיותרפיסטים וללקוחות סופיים בעלי מאפיינים שונים ובכל הגילאים.

כבר מתחילת הדרך היה ברור שלילך מקצועית בכל הרמות. היא מכירה את החומר הנלמד ומתחדשת כל העת. ורבלית ותקשורתית ברמה גבוהה במיוחד.
לילך יוצרת קשר בלתי אמצעי ונעים עם הקהל במהלך המצגות. היא מוצאת דרכים להדגים את דבריה וליצור עניין ועומק. למרות שהתחלנו פעילות עם מספר מרצים, אנו והקהל ששומע אותה מעוניינים לשמוע אותה בפרט וחוזרים ומודים לה אישית בתום הפעילות.
אין לנו ספק שעבודתה איתנו משפרת את הקשר עם לקוחותינו ומקרינה מקצועיות, אמינות וחום.
בטוחני שכל מי שיעבוד לצידה, יפיק תועלת רבה

בברכה, מיכל שיין- מנהלת שיווק-אלטמן בריאות

לילך החלה דרכה במרכז טיפול אפוס בשנת 2005 כפיזיותרפיסטית בכירה ואחראית על תחום השיקום הנוירולוגי.
כבר בתחילת דרכה ריכזה את ישיבות הצוות והעבירה בכל ישיבה הרצאה בנושא אחר.
הרצאות מרתקות וייחודיות שאופיינו בחידוש מתמיד.
כיום, אחראית לילך, בין היתר, על תחום ההרצאות לקהל הרחב, לצוות המטפל ולקהל הרפואי במגוון נושאים כגון: התמודדות עם כאבי ברכיים וגב, שיקום לאחר פציעות ספורט ועוד.
לילך הינה מרצה בחסד!
מיחידי הסגולה שניחנו בכישרון ייחודי לרתק קהל מאזינים בכל הגילאים.
בהרצאותיה מפגינה לילך ידע נרחב, מתובל בהומור עדין ורגישות יוצאת דופן לקהל המאזינים.
בברכה,
ד”ר אבי אלבז, מנכ”ל אפוס

 

 

 

לילך ארז משמשת כמרצה לרפואה מערבית (אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה) וכרכזת לימודי המדעים, במכללה האקדמית לחינוך גבעת ושינגטון – בית הספר לתרפיות מתקדמות ורפואה משלימה מזה 11 שנים.

בנוסף מעבירה סדנאות טיפוליות בתחומים: יציבה נכונה, מניעת כאבי גב, ארגונומיה במקום העבודה וסדנה מובילה בקורסי קיץ בשם “פיזיותרפיה בגובה העיניים” הזוכה להיענות רבה ותגובות מצויינות מצד התלמידים.

לילך אדם מיוחד, מרצה הסוחפת את תלמידיה, קשובה ורגישה לתלמידים, בעלת ידע רב בתחומים רבים, כישרון להנגיש את המידע המסובך ביותר באופן ברור ונהיר  ויכולת טיפולית מעולה ועושה תפקידה באופן המקצועי ביותר.
על היכולות שלה כמרצה, נבחרה לילך כמרצה מצטיינת על ידי תלמידי הקורסים השונים במשך 10 שנים ברציפות.
ממליץ בחום

בברכה
טל בלו, מנהל אקדמי  M.A.O.M
בית הספר לתרפיות מתקדמות
מכללת גבעת ושינגטון

רוצים להביע את תודתנו על ההרצאה המהנה והמלומדת שהעברת לנו.
התובנות וההסברים תרמו המון לידע הפיזיולוגיה של הנוכחים בהרצאה.

בטוחה שהסברים והאינפורמציה שהעברת במהלך ההרצאה ישדרגו את איכות חיי הכתבים והעורכים, ויתרמו להפחתת הכאבים במהלך העבודה.
שמחנו מאד לארח אותך במערכת,

בתודה,
ורד ברוקר- מערכת TheMarker

לפני מספר שבועות לילך ארז העבירה לנו במשרד סדנת ארגונומיה. הסדנא ארכה כשעה וחצי וכללה הצאה ותרגולים קצרים ובסיום מקום לשאלות.
אנחנו היינו מאוד מרוצים וקיבלנו פידבקים חיוביים מהעובדים, אשר הרגישו שלילך השאירה להם כלים להמשך הדרך ובסבלנות רבה ענתה לכל שאלה.
הסדנא מאוד מוצלחת ומועברת בכיף ובהומור, ממליצים בחום!
בברכה, אושרה קורפן
מנהלת משרד מטיפיק בע”מ

“אני שמחה לציין כי גב’ לילך ארז הינה מרצה ומנחה מעולה, אינטליגנטית, דידקטית, אחראית, מעניינת, נעימה בעת ידע יכולת ביטוי נפלאה.
ללילך יכולת מופלאה של יצירת שפה משותפת עם כל קהל עמו היא באה במגע.
הקורסים אותם היא מלמדת הינם מרתקים ומאתגרים, שזורים בגות מעולות ותרגום אשר מותאם באופן מופלא ליכולות התלמידים שלה.
לילך זוכה להערכת ואהדה מאוד גבוהה מתלמידיה.
בנוסף אני חייבת לציין, כי ללילך יכולת מופלאה של יצירת שפה משופת וקשרי ידידות אמיצים עם כל קהל איתו היא באה במגע.”

אופירה אמין, המדור ללימודי חוץ בפקולטה לחקלאות

“ההרצאה הייתה נהדרת, נהירה, מקצועית וריתקה את המשתתפים. התרשמנו מאוד מכושר
ההרצאה ומהידע המקצועי של לילך”

תום עיבל, רכז אקדמי מכון הרצג

“לכל אורך העבודה המשותפת הפגינה לילך מקצועיות ורצינות, שאלה את השאלות הנכונות, הקשיבה למדה, את הנושא לעומק וחזרה עם פתרונות מדויקים אחד הגורמים המרכזיים לבחירה בלילך היא היכולת שלה להעביר את החומר בצורה נגישה, מאורגנת, נעימה ומעניינת, מבלי לוותר על איכות התוכן. רצף הלמידה הותאם בצורה מושלמת לקהל היעד והפידבקים מהשטח היו מצוינים, (משובים בציון גבוה) בתום הפעילות הועברו בקשות לפעילות המשך עם אוכלוסיות נוספות.
ממליצה בחום!”

מיכל מוטיל, אחראית הדרכה, דלתא תעשיות גליל

צביה, מינהל קהילתי אשכולות ירושלים:
"אני רוצה לשוב ולהודות לך על ההרצאה המצויינת שמסרת במינהל שלנו, הבוקר. כל החברות (100!!!) נהנו מאד גם מתוכן ובעיקר מהצורה הנעימה והמקצועית שבה את מעבירה את הדברים. היה ממש בוקר מוצלח ונעים. אני מקווה שכולן יפיקו תועלת מההרצאה ואכן ילמדו לשמר את הבריאות... תודה רבה!"
מיכל רכזת הדרכה ב"דלתא":
"לכל אורך העבודה המשותפת הפגינה לילך מקצועיות ורצינות, שאלה את השאלות הנכונות, הקשיבה למדה את הנושא לעומק וחזרה עם פתרונות מדויקים אחד הגורמים המרכזיים לבחירה בלילך היא היכולת שלה להעביר את החומר בצורה נגישה, מאורגנת, נעימה ומעניינת, מבלי לוותר על איכות התוכן. רצף הלמידה הותאם בצורה מושלמת לקהל היעד והפידבקים מהשטח היו מצוינים."
אופירה אמין, הפקולטה לחקלאות רחובות:
"אני שמחה לציין כי גב' לילך ארז הינה מרצה מעולה, אינטליגנטית, דידקטית, מעניינת, נעימה, בעלת ידע ויכולת ביטוי נפלאה. ללילך יכולת מופלאה של יצירת שפה משותפת עם כל קהל עימו היא באה במגע"
יעל מני, רכזת תרבות גן בעיר:
"ברצוני להמליץ בחום רב על לילך ארז, כמרצה בתחום הפיזיותרפיה. לילך נתנה אצלנו סדרת הרצאות בנושאי בריאות וכולם נהנו ונתרמו הן בידע והן בתועלת תירגולית מעשית חיונית. בנוסף, תענוג לעבוד אתה ברמה הניהולית- מדייקת בזמנים, מגיבה מהר למיילים, נעימת הליכות ומתגמשת בעת הצורך. יישר כוח!"
מיכל פ, היחידה ללימודי רפואה סינית
"במשך שנתיים לימדת אותי המון. על החולי ועל הבריאות, על השכל ועל הרגש, לימדת אותי כיצד להגיע רחוק ולהישאר נאמנה לעצמי, הראית לי מהי מסירות וכמה ניתן לתת ליקום. אאחל לך שקרני האור שאת מפיצה יהדהדו בליבך בכל אשר תלכי וכי האמת שלך תהווה קרקע מוצקה לכל הטוב שעוד יבוא."
הקודם
הבא

להזמנת הרצאה/סדנא, מלאו את הפרטים